Vinnare

Här presenteras vinnarna i våra tävlingar. Har du kanske vunnit?

Vinnare i sommarens tävling i samarbete med Astrid Lindgrens Värld


Vinnare vecka 26

1:a pris

Staffan Hederberg, Västervik

2:e - 3:e pris

Jenny Svensson, Helsingborg

Johanna Karlsson, Eskilstuna

4:e - 10:e pris

Emelie Månsson, Malmö

Sandra Roos, Västerås

Miliam Elnertz, Arlöv

Aylin Skorsdal, Falkenberg

Vilmer Åkerlind, Flen 

Lilith Olsson-Brun, Malmö

Rasmus Nordensky, Farsta


Vinnare vecka 25

1:a pris

Liv Junghard, Växjö

2:e - 3:e pris

Nova Westman, Ösmo

Flint Watt Aspmo, Arlöv

4:e - 10:e pris

Maria Gustafsson, Göteborg

Lykke Bergendahl, Helsingborg

Anna Holmgren, Ljungskile

Åsa Andersson, Vollsjö

Ida Boylan, Ödsmål

Mimmi Loberg, Saltsjö-Boo

Ebba Gustafsson, Källby


Vinnare vecka 24

1:a pris

Henrik Borg, Umeå

2:e - 3:e pris

Lisen Eriksson, Säffle

Pia Hildingsson, Helsingborg

4:e - 10:e pris

Nina Rosenqvist, Skarpnäck

Alexandra Holmqvist, Piteå

Alfred Landberg, Borlänge

Zoe Lund, Göteborg

Edwin Behning, Enskededalen

Camilla Jansson, Brålanda

Ellen Brankell Koskinen, Vrena


Vinnare vecka 23

1:a pris

Emilio Rubi, Sundsvall

2:e - 3:e pris

Ida Kjellson, Falkenberg

Adam Hansson, Vallåkra

4:e - 10:e pris

My Eklöf, Åtvidaberg

Filippa Strand, Enskede

Hilma Imberg, Göteborg

Jenny Molin, Vaxholm

Isak och Jakob Norberg, Karlstad

Elma Begic, Flen

Martijn Wullems, Hofors


Vinnare vecka 22

1:a pris

Ellen Johansson, Skövde

2:e - 3:e pris

Christian Jespersen, Holte Danmark

Therese Nilryd, Ystad

4:e - 10:e pris

Charlie Ignberg, Ekerö

Atle Bäck, Stenhamra

Collin Esséus, Västerås

Cecilia Söderberg, Bromma

Martin Posthuma, Västerås

Eva Sandberg, Ludvika

Meya Björkman, Malmö


Vinnare vecka 21

1:a pris

Jenny Robertsson, Enskededalen

2:e - 3:e pris

Eva Hjortenfalk, Västerås

Annelie Andersson, Vellinge

4:e - 10:e pris

Malou Gudmundsson, Årsta

Lena Bischoff, Växjö

Elvira Andersson, Ullared

Emma Olsson, Torestorp

Paulina Petkovic, Täby

Anne Carlsson-Reidefors, Gunnebo

Klara Sandlin, Sala


Vinnare vecka 20

1:a pris

Lucas Fahlman, Västerås

2:e - 3:e pris
Robert och Agnes Säfström, Västerhaninge

Robert Wall, Kristianstad

4:e - 10:e pris
Emelie Hassel, Piteå

Mathilde Mårtensson, Malmö

Birgitta Nilsson, Helsingborg

Wanessa Klint, Ätran

Staffan Raupach, Skövde

Sofie Sjöholm Lindén, Malmö

Annika Persson, Alafors