gräsflicka_cmyk.jpg

Vinnare i tävlingar

Här presenteras vinnarna i våra tävlingar. Har du kanske vunnit?

Vinnare i tävlingen - Vinn en sagolik semester på Astrid Lindgrens Värld

1:a pris
2-dagars entrébiljett för 2 vuxna och 3 barn med övernattning i stuga på Astrid Lindgrens Värld, värde 5 200 kr

2:a - 3:e pris
1-dags entrébiljett för 2 vuxna och 3 barn till Astrid Lindgrens Värld, värde 1 870 kr

4:e - 10:e pris
Glasscheckar, värde 300 kr

Vinsterna skickas med post.

Vecka 3

1:a pris
Pernilla Ekström, Falkenberg

2:a-3:e pris
Viggo Ambjörnsson, Karlstad
Christina Ilmrud, Linköping

4:e-10:e pris
Mathilda Johansson, Fjärås
Ellen Lundberg, Värnamo
Lisa Rydenfält, Kungsbacka
Johanna Thurgren, Västervik
Felix Perera, Farsta
Astrid Nyblom, Karlskrona
Madilene Appelgren, Malmö

Vecka 4

1:a pris
Åsa Kjellkvist, Skogstorp

2:a-3:e pris
Kjell Vestberg, Norrköping
Caroline Olsson, Helsingborg

4:e-10:e pris
Gabriella Oskarsson, Hjo
Lena Rasmussen, Allerum
Nathalie Persson, Uppsala
Lena Eklöf, Finspång
Tomas Ståhl, Örnsköldsvik
Ramya Abrahamsson, Stockholm
Stina Forsebo, Mellerud

Vecka 5

1:a pris
Lova Larsson, Kungsbacka

2:a-3:e pris
Jeanette Lundgren, Höllviken
Frank Eklund, Bromma

4:e-10:e pris
Elin Rasmussen, Perstorp
Pia Hilmersson, Trollhättan
Emil Larsson, Kungsäter
Viva Ekblad, Frillesås
Pierre Sandström, Hässleholm
Michaela Johanneson, Karlstad
My Rosenquist, Tranås

Vecka 6

1:a pris
Lea Nyström, Uppsala

2:a-3:e pris
Marie Skoglund, Varberg
Antje Lüdemann, Äng

4:e-10:e pris
Elsa Ekvall, Tranås
Junis och Oskar Larsson, Falkenberg
Linnéa Engman, Bromma
Ulla Rasmussen, Kalmar
Lex Tanskanen, Löddeköping
Monica Lidholm, Malmö
Zuzanna Kubasiak, Lund

Vecka 7

1:a pris
Mattis Enebjörk, Vilhelmina

2:a-3:e pris
Vide Darolf, Tidaholm
Isabella och Molly Ljung, Ljungbyholm

4:e-10:e pris
Fam Andersson, Vellinge
Natasha Forsebo, Mellerud
Evelina Kepplerus, Höganäs
Johanna Bjurvald Gistedt, Grytgöl
Malin Gustavsson, Västerås
Doris Carling, Kil
Oscar Rahm, Skellefteå

Vecka 8

1:a pris
Pernilla Magnusson, Staffanstorp

2:a-3:e pris
Wilmer Rosberg, Trelleborg
Madeleine Granath, Växjö

4:e-10:e pris
Kristina Lood Jansson, Ramlösa
Sonia Shali, Uppsala
Theodor Doftvik, Hägersten
Anna-Karin Andersson, Storvik
Svea Sunnegårdh, Bor
Lily Moore, Örnsköldsvik
Martina Mattsson, Laholm

Vecka 9

1:a pris
Bea Widerberg, Eskilstuna

2:a-3:e pris
Malena Sahlstrand, Helsingborg
Jenny Steinert, Malmö

4:e-10:e pris
Sofie Eklöf, Linköping
Karin Melin, Malmö
Maja Arbin, Uppsala
Vera Sandström, Bjärred
Patrik Karlsson, Mörlunda
Karin Herou, Bagarmossen
Iris Malmvind, Hällestad

Vecka 10

1:a pris
Lisa Norberg, Gideå 

2:a-3:e pris
Sara Cronholm, Falköping
Colin Westerlund, Halmstad

4:e-10:e pris
Kimmie Kjellberg, Trelleborg
Susanne Milton, Habo
Jörgen Haraldsson, Gullbrandstorp
Myra Malmberg Svedmark, Simrishamn
Cecilia (Meja) Sjöberg, Höllviken
Emma Melin, Karlstad
Caroline Persson, Västerås

Följ oss på sociala medier:

Instagram Facebook Youtube